RER45F5R62RC02
MFR.Part #
RER45F5R62RC02
JLCPCB Part #
C1572619
Description
10W 5.62Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance