RER50F16R2RCSL
MFR.Part #
RER50F16R2RCSL
JLCPCB Part #
C6385918
Description
16.2Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance