AHA50AFB-8R45
MFR.Part #
AHA50AFB-8R45
JLCPCB Part #
C1568769
Description
50W 8.45Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS