RER50F26R1RC02
MFR.Part #
RER50F26R1RC02
JLCPCB Part #
C1572600
Description
20W 26.1Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance