RER60F26R1RC02
MFR.Part #
RER60F26R1RC02
JLCPCB Part #
C1569970
Description
26.1Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance