RER50F1R20RC02
MFR.Part #
RER50F1R20RC02
JLCPCB Part #
C1572579
Description
1.2Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance