RER50F1R96RC02
MFR.Part #
RER50F1R96RC02
JLCPCB Part #
C6385926
Description
1.96Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance