RER50F18R2RCSL
MFR.Part #
RER50F18R2RCSL
JLCPCB Part #
C6172654
Description
18.2Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance