RER55F18R2RCSL
MFR.Part #
RER55F18R2RCSL
JLCPCB Part #
C1573827
Description
18.2Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance