MAL209342681E3
MFR.Part #
MAL209342681E3
JLCPCB Part #
C5759422
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.06A@120Hz 2000hrs@85℃ 200V 210mΩ@100Hz 25mm 37mm 680uF ±20% Plugin,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS