RER75F53R6RCSL
MFR.Part #
RER75F53R6RCSL
JLCPCB Part #
C1573226
Description
30W 53.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance