RER45F49R9RC02
MFR.Part #
RER45F49R9RC02
JLCPCB Part #
C1572375
Description
10W 49.9Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance