HSC100600RJ
MFR.Part #
HSC100600RJ
JLCPCB Part #
C1567094
Description
100W 600Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS