AHA25AFB-2K37
MFR.Part #
AHA25AFB-2K37
JLCPCB Part #
C5550485
Description
2.37kΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS