RER45F3400MC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER45F3400MC02
JLCPCB Part #
C1571442
Package
Plugin
Description
10W 340Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance