RER45F1400MC02
MFR.Part #
RER45F1400MC02
JLCPCB Part #
C1571605
Description
10W 140Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance