RER45F3160RCSL
MFR.Part #
RER45F3160RCSL
JLCPCB Part #
C1572085
Description
10W 316Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance