RER75F3160RCSL
MFR.Part #
RER75F3160RCSL
JLCPCB Part #
C1573252
Description
30W 316Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance