RER45F2R15RC02
MFR.Part #
RER45F2R15RC02
JLCPCB Part #
C1571485
Description
10W 2.15Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance