RER45F28R7RCSL
MFR.Part #
RER45F28R7RCSL
JLCPCB Part #
C1572520
Description
10W 28.7Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance