ERC552K7700BHEK500
MFR.Part #
ERC552K7700BHEK500
JLCPCB Part #
C3468754
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.77kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS