RER45F2550RC02
MFR.Part #
RER45F2550RC02
JLCPCB Part #
C6265388
Description
10W 255Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance