RER65F1R78RC02
MFR.Part #
RER65F1R78RC02
JLCPCB Part #
C1570291
Description
1.78Ω 10W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance