SMCJ85CA-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ85CA-M3/57T
JLCPCB Part #
C3701781
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 10.9A 137V 1uA 85V 94.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS