RER45F1620MC02
MFR.Part #
RER45F1620MC02
JLCPCB Part #
C1571040
Description
10W 162Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance