P0805Y6491BGT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805Y6491BGT
JLCPCB Part #
C4079189
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS