RER40F4R32MCSL
MFR.Part #
RER40F4R32MCSL
JLCPCB Part #
C1571577
Description
4.32Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance