CH0603-50RGFW
MFR.Part #
CH0603-50RGFW
JLCPCB Part #
C4203979
Description
-55℃~+155℃ 125mW 50Ω Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS