RER40F49R9RC02
MFR.Part #
RER40F49R9RC02
JLCPCB Part #
C1571288
Description
49.9Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance