RER40F4020RC02
MFR.Part #
RER40F4020RC02
JLCPCB Part #
C1571291
Description
402Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance