RER45F10R0MC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER45F10R0MC02
JLCPCB Part #
C1571349
Package
Plugin
Description
10W 10Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance