RER45F24R9RC02
MFR.Part #
RER45F24R9RC02
JLCPCB Part #
C1571083
Description
10W 24.9Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance