RER70F5110RC02
MFR.Part #
RER70F5110RC02
JLCPCB Part #
C6386033
Description
20W 511Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance