RCWL0402R300JTEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCWL0402R300JTEA
JLCPCB Part #
C1697363
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 300mΩ 62.5mW 75V Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS