RNC55H1500BSR36
MFR.Part #
RNC55H1500BSR36
JLCPCB Part #
C1812326
Description
-65℃~+175℃ 125mW 150Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors