RCWE2512R220JKEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCWE2512R220JKEA
JLCPCB Part #
C3912102
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 220mΩ 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS