AA2512JK-0718RL
MFR.Part #
AA2512JK-0718RL
JLCPCB Part #
C4189995
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 1W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS