Y1628115K000D9W
MFR.Part #
Y1628115K000D9W
JLCPCB Part #
C3959767
Description
-55℃~+150℃ 115kΩ 750mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS