RCV2010100KFKEFAT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCV2010100KFKEFAT
JLCPCB Part #
C1513440
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 2kV 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS