Y078612K5000T0L
MFR.Part #
Y078612K5000T0L
JLCPCB Part #
C1477976
Description
-55℃~+125℃ 12.5kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors