Y1627700R000T9R
MFR.Part #
Y1627700R000T9R
JLCPCB Part #
C4158690
Description
-55℃~+150℃ 500mW 700Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS