P0805E3920BBT
MFR.Part #
P0805E3920BBT
JLCPCB Part #
C4264011
Description
-55℃~+155℃ 200mW 392Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount