RCP0603W1K10JWB
MFR.Part #
RCP0603W1K10JWB
JLCPCB Part #
C4072157
Description
-65℃~+155℃ 1.1kΩ 1.5W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount