Y11695R00000B9L
MFR.Part #
Y11695R00000B9L
JLCPCB Part #
C1356643
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
5Ω 600mW Current Sense Resistor SMD ±0.1% ±2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS