RN73C1J38K3BTG
MFR.Part #
RN73C1J38K3BTG
JLCPCB Part #
C4134638
Description
-55℃~+155℃ 38.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS