RCP0603B13R0GEC
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCP0603B13R0GEC
JLCPCB Part #
C3937346
Package
0603
Description
-65℃~+155℃ 1.5W 13Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS