RCL1225267KFKEG
MFR.Part #
RCL1225267KFKEG
JLCPCB Part #
C1708157
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 200V 267kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS