3430A3F1K1TDF
MFR.Part #
3430A3F1K1TDF
JLCPCB Part #
C20439330
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS