RCL12189R10FKEK
MFR.Part #
RCL12189R10FKEK
JLCPCB Part #
C3995011
Package
1218
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS