BFC237535681
MFR.Part #
BFC237535681
JLCPCB Part #
C3789920
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 500V、1.6kV 680pF ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS